paź
28
Okrągły Stół Uczniowski z Wiceminister Edukacji Katarzyną Lubnauer
Uczniowie naszej szkoły Seweryn Pacholczyk i Damian Kołtun pod opieką mgr Izabeli Walczak wzięli udział w „Okrągłym stole uczniowskim”, czyli debacie z Wiceminister Edukacji Katarzyną Lubnauer. W wydarzeniu wzięło udział łącznie 120 młodych ludzi z 66 różnych szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie Czytaj więcej

