Pierwszy dzień wiosny stał się w naszej szkole pretekstem do różnorodnych aktywności.

Od rana na sali gimnastycznej trwały zawody w podnoszeniu ciężarów. Są to coroczne zmagania siłaczy, którzy udowadniają, że ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele. Zawody cieszą się od lat niesłabnącym zainteresowaniem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Wielu uczniów uczestniczyło w projekcji filmu „Diuna2” w kinie Odeon. Film bardzo spodobał się wszystkim widzom. Fantastyczne realia i wartka akcja przykuwały uwagę. Oglądaliśmy z zainteresowaniem i chętnie obejrzymy kontynuację tej historii.

Klasa 1m w ramach integracyjnej wycieczki ćwiczyła kooperację w escape roomie. Była to okazja do lepszego poznania się i sprawdzenia w obliczu wyzwań i zagadek. Wszyscy świetnie się bawili.

Zaś klasa 3a pod opieką p. K.Woźniaka wybrała się na Wydział Nauk Geograficznych UŁ gdzie wzięła udział w obchodach Światowego Dnia Meteorologii. Wracamy tu rokrocznie, bo naprawdę warto. Oprócz wysłuchania ciekawych wykładów możemy przetestować swoją geograficzną wiedzę, a przede wszystkim ,,zasmakować’’ uniwersyteckiej atmosfery.

LINK do filmu z Wydziału Nauk Geograficznych UŁ https://www.facebook.com/zsp2koluszki/videos/379997215001055?locale=pl_PL

Link do filmu z wizyty w Escape roomie https://https://www.facebook.com/zsp2koluszki/videos/276708718805360?locale=pl_PL

Link do filmu z zawodów w dźwiganiu ciężarów https://www.facebook.com/zsp2koluszki/videos/333410089706625?locale=pl_PL